Prekyba išsimokėtinai - Lizingas

 • UAB "20 plus" internetinėje parduotuvėje www.PlautuvesVirtuvei.lt galite pasinaudoti Prancūzijos banko „Societe Generale” grupei priklausančios finansų įstaigos „General Financing“ vartojimo lizingo paslauga ir prekes bei paslaugas pirkti išsimokėtinai. Finansuojama pirkinio kaina iki 10 000 litų.

  „General Financing“ yra viena iš Lietuvos vartojimo lizingo ir kreditų rinkos lyderių, besinaudojanti daugiau nei 50 metų siekiančia ir 27 pasaulio šalyse taikoma banko “Societe Generale” grupės vartojimo lizingo paslaugų teikimo patirtimi. “General Financing” turi daugiau nei 120 tūkstančių klientų. Privatiems asmenims bendrovė paslaugas teikia daugiau nei 800 prekybos vietų visoje Lietuvoje.

  „General Financing“ pasirūpins, kad Jūsų vartojimo lizingas netaptų našta, nes bendrovė:

  Atsakingo skolinimo principų laikosi visuose vartojimo lizingo paslaugų ir vartojimo kreditų suteikimo etapuose: surinkdama informaciją apie norintį pasiskolinti asmenį, vertindama potencialaus kliento finansines galimybes, ruošdama kredito suteikimo sutartį, primindama klientams apie vėluojamas sumokėti įmokas.
  Pateikia visą klientui būtiną informaciją apie vartojimo lizingo paslaugų suteikimo sąlygas ir siekia, kad klientas teisingai jas suvoktų, deramai ir atsakingai įvertintų visą įmanomą prisiimamą riziką ir atsakomybę. Bendrovė siekia, kad visi jos klientai pasiskolinę jaustųsi saugiai.
  Išsamiai vertina klientų mokumą, t. y. jų pajamas, turimų įsipareigojimų apimtį, informaciją apie įsiskolinimus. Bendrovė siekia apsaugoti savo klientus nuo perteklinių įsiskolinimų.
  Ragina skolintis saugiai! Pasirinkus vartojimo lizingą su draudimu, draudimo bendrovė padengs dalį ar visas likusias Jūsų kredito įmokas Jums iš dalies ar visiškai praradus darbingumą, įgavus nuolatinę ar dalinę negalią dėl ligos ar nelaimingo atsitikimo, taip pat mirties atveju.

  Daugiau informacijos telefonu 8 700 33123 ir www.gf.lt arba +370 678 89555 ir info@plautuvesvirtuvei.lt